İddaa 3.5 Gol Üstü Nasıl Oynanır Resimli

Uzun olabilecek bir başlıkla bu gece sizlerle olacağım. İddaa oyununda her konu önemlidir ancak bence 3.5 gol üstü nasıl oynanır konusu çok daha önem arz ediyor. Olabildiğince detaylı anlatmak istiyorum ama bazen okuyanlar sıkılabiliyor. O yüzden kısa tutmaya çalışacağım elimden geldiğince. Bunun yanında bir diğer başlıklarımızda 1.5 üstü/altı, 2.5 üstü/altı gibi diğer tüm sorulabilecek alt üst konularına da yön vermiş olacağız. Böylesi çok daha sağlam olacaktır. Toplam gol sayılarına ise özellikle el atmak istiyorum. Çünkü bunlar da yine çok fazla merak edilip internet ortamında sorgulanan şeyler. Hadi şimdi 3.5 hakkında konuşalım. Fazla da uzatmak istemiyorum böyle boş konuşuluyormuş gibi algılayanlar olabilir çevremizde.

3.5 Üstü Nasıl Oynanır Resimli, 3.5 Gol Üstü Kuponda Nasıl Oynanır?, 3.5 Üstü Ne Demek?, 3.5 Gol Üstü Nasıl Oynanır Resimli, 3.5 Üstü Nasıl Yazılır?

Konunun başlığında dediğimiz gibi resimli olarak anlatacağımızı belirttik. Peki nasıl oluyor ve ne demek bu 3.5 gol üstü? Ben hep örnekler veririm. Yine böyle devam edelim. Burada maç içerisindeki bir kodlanmış maçtan yola çıkarak açıklamamızı yapalım istiyorum. Bunun işaretlenmesini altta resimli olarak vereceğim ancak 3.5 gol üstü demek mesela Barcelona – Galatasaray maçında en az 4 gol olacağını söyler bize. Bu kulağa garip gelebilir ama skor anlamında düşünecek olursak eğer, 2-2, 4-0, 3-3, 3-5, 3-2 gibi ve bunlara benzer en az 4 tane golün atılmış olduğu sonuçlar sizin 3.5 üstü tahminlerinizde kazanmış olduğunuzu gösterir. Peki işaretlemesi nasıl yapılır resimli olarak anlatalım. Bunu bazı arkadaşlarımız nasıl yazılır şeklinde de sorabiliyor. O yüzden ben de nasıl yazılır diye hitap edeyim. Maddeleştiriyorum bunları, haberiniz olsun.

  • Öncelikle 234 kod numarasına sahip olan bir maçımız olsun.
  • Bu maçı normal bir şekilde kodluyoruz. Yani işaretliyoruz.
  • Ardından geliyoruz 3.5 üstü yazma kısmına.
  • Kuponda ne yapmamız lazım ki 3.5 gol üstü verdiğimiz anlaşılsın bunu açıklayacağız.
  • Alttaki kupona baktığımızda önce ”Ü” olanı işaretliyoruz.

iddaa-3.5-üstü-kuponda-nasıl-oynanır

  • Ardından 4-6 gol kısmını buluyoruz.
  • Bunu da işaretliyoruz. Aslında hepsi bu kadar basit.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar, 3.5 gol üstü kuponda nasıl oynanır bunu açıklamaya çalıştık. Eğer sizler de bu tarz 3.5 gol üzerinde, yani 4 gol olacağınıza inandığınız maçlar hakkında sağlam tahminlere sahip iseniz bence normal iddaa sitelerinde değil de size altta ve sitemizin sağ tarafında paylaştığımız en iyi iddaa oynama şirketlerinde para yatırıp kazanmaya daha yakın olmalısınız. Çünkü bunlar hem çok daha yüksek iddaa oranlarına sahiplerdir hem de tek maç oynama gibi bir şansı size hiç bir karşılık beklemeden verirler. Bonuslar da cabası tabi ki. O yüzden her maç tek maç şeklinde para yatırılıp oynanabiliyor iken bence kendinizi çok da yıpratmayın başka yerlerde derim. Bol kazançlarınız olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir